Efekty Specjalne


Animacje i VFX

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami cyfrowych efektów specjalnych VFX / CGI wykorzystywanych głównie w filmach, reklamach i teledyskach.

Futurystyczny myśliwiec

Lądowanie futurystycznego myśliwca na polanie + breakdown.

Pirates battle

Krótka animacja bitwy morskiej wraz z breakdownem.

Star wars

Prezentujwmy krótką scenę zrealizowaną w całości przez naszą firmę rodem z filmu Star Wars.

Ice Butterfly

Prezentujemy krótki film połączenia świata rzeczywistego z animacją komputerową. Muzykę do filmu zrealizował  Paweł Betscher . Po napisach zapraszamy na mały breakdown, czyli jak powstawały wybrane sceny w filmie. 

The Spitfire

Przedstawiamy Wam nasz film rodem z Hollywoodzkich produkcji. Bitwa powietrzna z okresu II wojny światowaj pomiędzy Polskim lotnikiem i jego spitfire-em a Me109. Każda sekunda filmu zawiera ogromną ilośc efektów specjalnych które zostały wykreowane przez nasze studio. Na końcu filmu możecie zobaczyć jak powstawały niektóre sceny z filmu. Zaleca się oglądać w jakości FULL HD przy dobrym mocnym nagłośnieniu. Zapraszam do oglądania.

Intro Cordoba

Wraz z filmem reklamowym Shoprider Polska prezentujemy krótkie intro jednego ze skuterów Shopridera - Cordoby. Film także pokazuje i porównuje jak materiał wyglądał przed i po obróbce cyfrowej.

Matte Painting

Realistyczny matte painting.

Matte Painting + Breakdown

Matte painting świata fantasy.

Skrzydła Anioła

Film łączy w sobie  tracking 3D, zaawansowane kluczowanie, całkowicie zmienione i stworzone przez nas środowiso 3D  oraz inne efekty.

Wybuch nuklearny
Matte painting miasta w przyszłości + Breakdown.

Matte painting miasta przyszłości.