Reklama i Film


FILM

Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji reklam, teledysków, filmów krótkometrażowych i filmów promocyjnych. Nagrywamy i montujemy filmy z imprez masowych, filmów ewentowych i wiele innych. Wykorzystując naszą wiedzę w zakresie filmowania i grafiki komputerowej, najnowszy sprzęt filmowy, potężne stacje montażowe i profesjonalne oprogramowanie zrealizujemy każdy projekt od podstaw, niezależnie od jego złożoności. Mamy możliwość nagrywania filmów w jakości 4K (także z powietrza). Możemy napisać dla Was scenariusz, oraz podpowiedzieć i wyrazić nasze spostrzeżenia przy realizowaniu materiału jak i przy jego montażu.
Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia, wgląd klienta na realizacje projektu oraz pełne zadowolenie z wykonanej usługi. 


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produkcjami filmowymi w dziale PORTFOLIO.

 

 

 W celu szybkiego oszacowania kosztów związanego z produkcją animacji / efektów specjalnych zapraszamy do wypełnienia poniższego formulaża wyceny filmu. Postaramy się jak najszybciej Państwu odpowiedźieć.

 

 

Jakim sprzętem dysponujemy:

 

- dwie kamery DSLR - jakość nagrywania 4K

- trzy kamery DSLR - jakość nagrywania FULL HD

- obiektywy f0.95 (najjaśniejsze na rynku)

- dron Inspire 1 -  jakość nagrywania 4K

- dron MK Hexa XL - jakość nagrywania 4K

- steadicam

- slidery

- statywy

- oświetlenie

- green screen

- zoom rejestrujący dźwięk

- stacje montażowe

 Jeśli projekt klienta zakłada wykorzystanie efektów specjalnych, grafiki komputerowej czy animacji a nie dysponuje on ogromnymi sumami i studiem nagraniowym, nasza firma wykona wszystko w rozsądnym budżecie! Zapraszamy do zapoznania się z filmem poniżej. Jest to prezentacja animacji, CGI oraz VFX wykonanych na potrzeby naszych klientów.