OFERTA I PORTFOLIO

 

Dzień ślubu dla wielu osób jest najbardziej wyjątkowym wydarzeniem w życiu. Dwoje ludzi przysięga sobie miłość i wierność aż po grób. Tę wyjątkową chwilę wzbogacają piękne kwiaty i blask świec. Każde zaślubiny stają się początkiem nowej historii, którą Para Młoda chce zapisać w pamięci do końca swych dni. Jednak niestety czas w końcu zmyje wszystkie szczegóły nawet najbardziej wyjątkowych chwil w życiu... i tu pojawiamy się my...

Jeśli chcecie aby ten wyjątkowy dzień pozostał z Wami na zawsze powinniście zapewnić sobie profesjonalną ekipę filmową, która uwieczni te piękne chwile w całej okazałości.
Będziemy zawsze krok przed Wami nagrywając wszystkie szczegóły uroczystości. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i prośby naszych klientów.

Film ślubny nagrywany jest przez nas nowoczesnymi kamerami z jakością FULL HD w 50 klatkach na sekundę. Istanieje także możliwość nagrania i dostarczenia Wam filmu w jakości 4K tym samym zapewniając jeszcze lepszą jakość obrazu.

Na każdym weselu jedna z kamer umieszczona jest na profesjonalnym stabilizatorze obrazu typu RONIN oraz STEADICAM co sprawia, że ujęcia stają się bardzo dynamiczne, a jednocześnie są niezwykle płynne. Druga kamera znajduje się na statywie naramiennym u drugiego operowana który skupia się przede wszystkim na twarzach oraz detalach. Trzecia kamera umieszczona jest na statywie przy orkiestrze /DJ-u. Czwarta i pięta kemera to ujęcia z góry.  Na zewnątrz mamy możliwość nagrania Was oraz gości z lotu ptaka profesjonalnym dronem INSPIRE 1. Piękne ujęcia z powietrza są doskonałym urozmaiceniem, wzbogacają wizualnie film ślubny. Mogą być także wykorzystane w teledyskach, filmowych podziękowaniach dla rodziców oraz plenerach ślubnych.

W dniu Waszego święta dostaniecie od nas także kamerkę typu GOPRO nagrywającą obraz w jakości 4K wraz z wysięgnikiem do selfie. Kamerka ta zostaje przy Was i będze do Waszej dyspozycji od naszego przyjazdu do odjazdu. W dowolnej chwili możecie nagrywać siebie oraz gości np podczas jazdy samochodem na salę weselną. Wybierzemy najciekawsze momenty a nagrany materiał zmontujemy i wstawimy w Wasz film ślubny:)

  Dźwięk z sali i kościoła nagrywany jest osobno specjalnym zoomem z mikrofonem, po czym łączony jest on z dźwiękiem z kamer. Dzięki temu połączeniu słychać gości i to co się dzieje na sali przy czym dźwięk jest niezwykle czysty.

 
Na tle innych firm zajmujących się nagrywaniem ślubów, wyróżnia nas doskonała znajomość programów graficznych przeznaczonych do produkcji animacji komputerowych oraz efektów specjalnych. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce która wykorzystuje profesjonalne efekty specjalne w filmach ślubnych. Rozmaite efekty wizualne znacznie wzbogacają film. Efekty takie zazwyczaj kosztują krocfie a wykorzystuje się je wyłącznie w dużych produkcjach filmowych.

Końcowy film nagrywamy na 
 nośniku PENDRIVE w jakości FULL HD lub 4K, w zależności od wyboru. Za dodatkową opłatą istnieje także możliwość  nagrania dodatkowych kopii na płytach BLU-RAY lub DVD. 

 

Warto dodać, że gotowy film dostarczamy Parze Młodej do JEDNEGO MIESIĄCA od ostatnich nagrań! Przeważnie Pary które czekają u nas na film ślubny nie czekają na niego dłużej niż DWA TYGODNIE! 

 

Jeśli mieli byśmy doradzić dodatki ślubne które najbardziej wzbogacają film i sprawiają, że film wraz z trailerem są jedyne w swoim rodzaju proponujemy plener oraz drona :) 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

 

 

 

 

Poniżej przedstawiamy opis poszczególnych elementów filmu.

 

 

PLENER W DNIU ŚLUBU - W dniu ślubu, w dowolnych godzinach wybranych przez Parę Młodą wybieramy się z nimi na plener w okoliczne miejsca. Plener jest jednym z polecanych przez nas dodatków ślubnych bardzo mocno wzbogacający film ślubny a zwłaszcza trailer. 

 

PLENER W INNYM DNIU NIŻ ŚLUB - Umawiamy się na inny termin w dowolne miejsce w Polsce. Jeśli Para Młoda ma swój pomysł i miejsce na plener chętnie się dostosujemy, jeśli nie to sami coś wybierzemy :) Plener jest jednym z polecanych przez nas dodatków ślubnych bardzo mocno wzbogacający film ślubny a zwłaszcza trailer. W cenę należy doliczyć koszt dojazdu na miejsce.

 

PLENER WYJAZDOWY KILKUDNIOWY - Wraz z Parą Młodą wybieramy się w dowolne miejsce na świecie zabierając swój caly arsenał filmowy (wliczając drona) i nagrywamy im niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju plener ślubny w wymarzonym przez nich miejscu. Należy zapewnić naszej ekipie (1 - 2 osoby) transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie na czas realizacji zdjęć.

 

PLENER NOCNY - Światła ulic, blask księżyca, młodzi na polanie pośród gwiazd - to wszystko i wiele więcej czeka Parę Mlodą która wybierze ten dodatek filmowy. Niezwykle piękne, romantyczne nocne ujęcia z pednością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

 
 
 

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO - Zmontowane z delikatnym podkładem muzycznym z dźwiękiem otoczenia lub bez - do wyboru.

 

PRZYGOTOWANIA - Są w formie teledysku. Uczestniczymy w przygotowaniach Pary Młodej nagrywając jak powstaje makijaż Pani Młodej oraz ubieranie się Państwa Młodych (podwiązka, biżuteria, welon, buty, krawat, marynarka itp.)

 

FILMOWE PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW - Teledysk z różnymi, oryginalnymi pomysłami nagranymi specjalnie dla rodziców jako podziękowanie dla nich. Film z podkładem muzycznym. Jest on wpleciony w reportaż ślubny, może być wyświetlony na telebimie podczas zabawy weselnej. Przykładowe podziękowania dla rodziców znajdziecie Państwo w dziale PORTFOLIO /  FILMY ŚLUBNE. W cenie filmowych podziękowań dla rodziców zawarte są ujęcia z powietrza (dron) dzięki czemu podziękowanie dla rodziców będzie jeszcze bardziej atrakcyjne wizualnie. Film ten będzie wpleciony w miejsce podziękowań dla rodziców na sali weselnej. Osobna kopię tego filmu dostaniecie także na płycie DVD. 

 

FILMOWE ZAPROSZENIA ŚLUBNE - Oryginalne zaproszenia ślubne dla gości weselnych w których występuje Młoda Para. Podobnie jak w fimowych podziękowaniach dla rodziców jest to teledysk z różnymi, oryginalnymi pomysłami. W cenie zawarte są ujęcia z powietrza (dron) dzięki czemu zaproszenia ślubne będą jeszcze bardziej atrakcyjne wizualnie. Zaproszenia otwierają także  film ślubny, dostaniecie także osobną wersję na płycie DVD.

 

KLIP ZARĘCZYNOWY (LOVE STORY) - Film w postaci teledysku, przedstawiający pewną historię związaną z Para Młodą. Teledysk dowolnej treści. Może opowiadać historię Waszego poznania się, zaręczyn, lub po prostu przedstawiać Waszą miłość. Miejsc akcji może być wiele, od morza po góry - wszystko zależy od Was. W cenie teledysku przedślubnego zawarte są ujęcia z powietrza (dron) dzięki czemu teledysk będzie jeszcze bardziej atrakcyjny wizualnie. Teledysk jest wpleciony w film ślubny, dostaniecie także osobną wersję na płycie DVD.

 

DRON, UJĘCIA FILMOWE Z LOTU PTAKA - Drugi proponowany przez nas dodatek który bardzo urozmaica i wzbogaca film ślubny a zwłaszcza trailer. Piękne widoki z góry dostarczą niemałych wrażeń. Kościół i sala z lotu ptaka, wysoka panorama, Wasze domy, przyjazd do końcioła, salę i wiele więcej. Niezwykle dynamiczne i piękne ujęcia z lotu ptaka podczas Waszego pleneru ślubnego bardzo mocno zapadną w pamięć oraz urozmaicą caly film. Wszystko z nietypowej pięknej perspektywy dotychaczas zarezerwowanej tylko dla ptaków, a teraz także dla Was :)

 

DROBNE EFEKTY SPECJALNE - Różnego rodzaju efekty poprawiające wizualną jakość filmu. Film ślubny wzbogacany jest o drobne efekty specjalne takie jak np. flary, promienie słońca, pyłki, particles, efekty świetlne czy rozmaite przejścia między ujęciami. Dodatkowo usuwane są lub dodawane niektóre elementy krajobrazu takie jak np drzewa czy szybko poruszające się chmury podczas pleneru. 

 

PROFESJONALNE EFEKTY SPECJALNE - Efekty stosowane w dużych produkacjach filmowych. Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Polsce która wykorzystuje profesjonalne efekty specjalne w filmach ślubnych. Dzięki umiejętnemu łączeniu świata realnego z grafiką 3D i światem komputerowym jesteśmy w stanie wygenerować dosłownie wszystko. Możemy umieścić Was w świecie który jak dotąd istniał tylko w Waszej wyobraźni. Już w trakcie nagrań w zależności od wymagań używamy sprzętu umożliwiającego nam późniejszą obróbkę cyfrową, między innymi green screeny i oświetlenie. Podczas montażu dodajemy elementy 3D i miksujemy rzeczywistość ze światem wirtualnym. Możemy zamienić dzień w noc, umieścić Was na szczycie góry, lub na bezludnej wyspie, opcji jest nieskończenie wiele. Efekty te zwykle stosuje się podczas pleneru ślubnego.

 

Poniżej znajduje się kilka screenów z procesu produkcji.

 

 

Powyższe screeny są jedynie małym wycinkiem efektów zastosowanych w filmie. Poniżej znajduje się trailer ślubny Karoliny i Wojtka w którym jest mnustwo efektów wygenerowanych cyfrowo.

Trailer ślubny Karoliny i Wojtka

Zamiana dnia w noc, rotoskopia, maskowanie, modele 3D, spowolnienia, dron, efekty świetlne, particle i wiele innych.

 

 

 

 

TRAILER ŚLUBNY - skrótowiec z całego wesela. Wszystkie najważniejsze, najpiękniejsze chwile z całego dnia w krótkiej 3-4 minutowej wersji z klimatyczną muzyką. Trailer jest wpleciony w film ślubny, dostaniecie także osobną wersję na płycie DVD.

 

KOŚCIÓŁ - po błogosławieństwie zaczyna się nowy teledysk prezentujący kościół oraz jego wystrój. Teledysk pokazuje przyjazd Pary Młodej i ich wejście do kościoła. W teledysku zawarte są także podpisy Pary Młodej (jeśli są przed obrączkami), goście weselni i inne “smaczki”
Zaraz po nim przystępujemy do reportażu kazania jeśli Para Młoda chce je mieć na filmie. Czytania także mogą zostać uwiecznione. Kolejno nagrywana jest Przysięga a po niej także w formie teledysku przedstawiana jest skrócona dalsza część kościoła połączona z plenerem Państwa Młodych, wyjściem z kościoła, życzeniami, prezentacją sali weselnej, przyjazdem Państwa Młodych i wejściem na sale.

 

SALA - nagrywana 3 kamerami, dodatkowy dźwięk nagrywany jest zoomem podłączonym do miksera orkiestry. Wszystkie najważniejsze momenty zostaną uwiecznione i przedstawione w formie reportażu.

 

WYWIADY Z GOŚĆMI - Na koniec filmu pokażemy wybranych gości oraz ich życzenia specjalnie dla Was. Wszystko z pieknym podkładem muzycznym.
 

PREZENTACJA ZDJĘĆ I FILMÓW Z MŁODOŚCI - Świetna alternatywa dla zwykłych filmów z fotkami Pary Młodej. Jest to trzyminutowa unikalna animacja w której możecie umieścić Wasze zdjęcia lub filmy. Prześlijcie nam dziesięć Waszych zdjęć, albo my wybierzemy materiały filmowe i umieścimy je w ramkach. Możecie wybrać utwór muzyczny, a do każdej ramki ze zdjęciem możecie dodać unikalny opis. Animacja jest wpleciona w film ślubny, dostaniecie także osobną wersję na płycie DVD.

 

Dzień ślubu dla wielu osób jest najbardziej wyjątkowym wydarzeniem w życiu. Dwoje ludzi przysięga sobie miłość i wierność aż po grób. Tę wyjątkową chwilę wzbogacają piękne kwiaty i blask świec. Każde zaślubiny stają się początkiem nowej historii, którą Para Młoda chce zapisać w pamięci do końca swych dni. Jednak niestety czas w końcu zmyje wszystkie szczegóły nawet najbardziej wyjątkowych chwil w życiu... i tu pojawiamy się my...

Jeśli chcecie aby ten wyjątkowy dzień pozostał z Wami na zawsze powinniście zapewnić sobie profesjonalną ekipę filmową, która uwieczni te piękne chwile w całej okazałości.
Będziemy zawsze krok przed Wami nagrywając wszystkie szczegóły uroczystości. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i prośby naszych klientów.

Film ślubny nagrywany jest przez nas nowoczesnymi kamerami z jakością FULL HD w 50 klatkach na sekundę. Istanieje także możliwość nagrania i dostarczenia Wam filmu w jakości 4K tym samym zapewniając jeszcze lepszą jakość obrazu.

Na każdym weselu jedna z kamer umieszczona jest na profesjonalnym stabilizatorze obrazu typu RONIN oraz STEADICAM co sprawia, że ujęcia stają się bardzo dynamiczne, a jednocześnie są niezwykle płynne. Druga kamera znajduje się na statywie naramiennym u drugiego operowana który skupia się przede wszystkim na twarzach oraz detalach. Trzecia kamera umieszczona jest na statywie przy orkiestrze /DJ-u. Czwarta i pięta kemera to ujęcia z góry.  Na zewnątrz mamy możliwość nagrania Was oraz gości z lotu ptaka profesjonalnym dronem INSPIRE 1. Piękne ujęcia z powietrza są doskonałym urozmaiceniem, wzbogacają wizualnie film ślubny. Mogą być także wykorzystane w teledyskach, filmowych podziękowaniach dla rodziców oraz plenerach ślubnych.

W dniu Waszego święta dostaniecie od nas także kamerkę typu GOPRO nagrywającą obraz w jakości 4K wraz z wysięgnikiem do selfie. Kamerka ta zostaje przy Was i będze do Waszej dyspozycji od naszego przyjazdu do odjazdu. W dowolnej chwili możecie nagrywać siebie oraz gości np podczas jazdy samochodem na salę weselną. Wybierzemy najciekawsze momenty a nagrany materiał zmontujemy i wstawimy w Wasz film ślubny:)

  Dźwięk z sali i kościoła nagrywany jest osobno specjalnym zoomem z mikrofonem, po czym łączony jest on z dźwiękiem z kamer. Dzięki temu połączeniu słychać gości i to co się dzieje na sali przy czym dźwięk jest niezwykle czysty.

 
Na tle innych firm zajmujących się nagrywaniem ślubów, wyróżnia nas doskonała znajomość programów graficznych przeznaczonych do produkcji animacji komputerowych oraz efektów specjalnych. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce która wykorzystuje profesjonalne efekty specjalne w filmach ślubnych. Rozmaite efekty wizualne znacznie wzbogacają film. Efekty takie zazwyczaj kosztują krocfie a wykorzystuje się je wyłącznie w dużych produkcjach filmowych.

Końcowy film nagrywamy na 
 nośniku PENDRIVE w jakości FULL HD lub 4K, w zależności od wyboru. Za dodatkową opłatą istnieje także możliwość  nagrania dodatkowych kopii na płytach BLU-RAY lub DVD. 

 

Warto dodać, że gotowy film dostarczamy Parze Młodej do JEDNEGO MIESIĄCA od ostatnich nagrań! Przeważnie Pary które czekają u nas na film ślubny nie czekają na niego dłużej niż DWA TYGODNIE! 

 

Jeśli mieli byśmy doradzić dodatki ślubne które najbardziej wzbogacają film i sprawiają, że film wraz z trailerem są jedyne w swoim rodzaju proponujemy plener oraz drona :) 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

 

 

 

 

Poniżej przedstawiamy opis poszczególnych elementów filmu.

 

 

PLENER W DNIU ŚLUBU - W dniu ślubu, w dowolnych godzinach wybranych przez Parę Młodą wybieramy się z nimi na plener w okoliczne miejsca. Plener jest jednym z polecanych przez nas dodatków ślubnych bardzo mocno wzbogacający film ślubny a zwłaszcza trailer. 

 

PLENER W INNYM DNIU NIŻ ŚLUB - Umawiamy się na inny termin w dowolne miejsce w Polsce. Jeśli Para Młoda ma swój pomysł i miejsce na plener chętnie się dostosujemy, jeśli nie to sami coś wybierzemy :) Plener jest jednym z polecanych przez nas dodatków ślubnych bardzo mocno wzbogacający film ślubny a zwłaszcza trailer. W cenę należy doliczyć koszt dojazdu na miejsce.

 

PLENER WYJAZDOWY KILKUDNIOWY - Wraz z Parą Młodą wybieramy się w dowolne miejsce na świecie zabierając swój caly arsenał filmowy (wliczając drona) i nagrywamy im niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju plener ślubny w wymarzonym przez nich miejscu. Należy zapewnić naszej ekipie (1 - 2 osoby) transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie na czas realizacji zdjęć.

 

PLENER NOCNY - Światła ulic, blask księżyca, młodzi na polanie pośród gwiazd - to wszystko i wiele więcej czeka Parę Mlodą która wybierze ten dodatek filmowy. Niezwykle piękne, romantyczne nocne ujęcia z pednością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

 
 
 

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO - Zmontowane z delikatnym podkładem muzycznym z dźwiękiem otoczenia lub bez - do wyboru.

 

PRZYGOTOWANIA - Są w formie teledysku. Uczestniczymy w przygotowaniach Pary Młodej nagrywając jak powstaje makijaż Pani Młodej oraz ubieranie się Państwa Młodych (podwiązka, biżuteria, welon, buty, krawat, marynarka itp.)

 

FILMOWE PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW - Teledysk z różnymi, oryginalnymi pomysłami nagranymi specjalnie dla rodziców jako podziękowanie dla nich. Film z podkładem muzycznym. Jest on wpleciony w reportaż ślubny, może być wyświetlony na telebimie podczas zabawy weselnej. Przykładowe podziękowania dla rodziców znajdziecie Państwo w dziale PORTFOLIO /  FILMY ŚLUBNE. W cenie filmowych podziękowań dla rodziców zawarte są ujęcia z powietrza (dron) dzięki czemu podziękowanie dla rodziców będzie jeszcze bardziej atrakcyjne wizualnie. Film ten będzie wpleciony w miejsce podziękowań dla rodziców na sali weselnej. Osobna kopię tego filmu dostaniecie także na płycie DVD. 

 

FILMOWE ZAPROSZENIA ŚLUBNE - Oryginalne zaproszenia ślubne dla gości weselnych w których występuje Młoda Para. Podobnie jak w fimowych podziękowaniach dla rodziców jest to teledysk z różnymi, oryginalnymi pomysłami. W cenie zawarte są ujęcia z powietrza (dron) dzięki czemu zaproszenia ślubne będą jeszcze bardziej atrakcyjne wizualnie. Zaproszenia otwierają także  film ślubny, dostaniecie także osobną wersję na płycie DVD.

 

KLIP ZARĘCZYNOWY (LOVE STORY) - Film w postaci teledysku, przedstawiający pewną historię związaną z Para Młodą. Teledysk dowolnej treści. Może opowiadać historię Waszego poznania się, zaręczyn, lub po prostu przedstawiać Waszą miłość. Miejsc akcji może być wiele, od morza po góry - wszystko zależy od Was. W cenie teledysku przedślubnego zawarte są ujęcia z powietrza (dron) dzięki czemu teledysk będzie jeszcze bardziej atrakcyjny wizualnie. Teledysk jest wpleciony w film ślubny, dostaniecie także osobną wersję na płycie DVD.

 

DRON, UJĘCIA FILMOWE Z LOTU PTAKA - Drugi proponowany przez nas dodatek który bardzo urozmaica i wzbogaca film ślubny a zwłaszcza trailer. Piękne widoki z góry dostarczą niemałych wrażeń. Kościół i sala z lotu ptaka, wysoka panorama, Wasze domy, przyjazd do końcioła, salę i wiele więcej. Niezwykle dynamiczne i piękne ujęcia z lotu ptaka podczas Waszego pleneru ślubnego bardzo mocno zapadną w pamięć oraz urozmaicą caly film. Wszystko z nietypowej pięknej perspektywy dotychaczas zarezerwowanej tylko dla ptaków, a teraz także dla Was :)

 

DROBNE EFEKTY SPECJALNE - Różnego rodzaju efekty poprawiające wizualną jakość filmu. Film ślubny wzbogacany jest o drobne efekty specjalne takie jak np. flary, promienie słońca, pyłki, particles, efekty świetlne czy rozmaite przejścia między ujęciami. Dodatkowo usuwane są lub dodawane niektóre elementy krajobrazu takie jak np drzewa czy szybko poruszające się chmury podczas pleneru. 

 

PROFESJONALNE EFEKTY SPECJALNE - Efekty stosowane w dużych produkacjach filmowych. Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Polsce która wykorzystuje profesjonalne efekty specjalne w filmach ślubnych. Dzięki umiejętnemu łączeniu świata realnego z grafiką 3D i światem komputerowym jesteśmy w stanie wygenerować dosłownie wszystko. Możemy umieścić Was w świecie który jak dotąd istniał tylko w Waszej wyobraźni. Już w trakcie nagrań w zależności od wymagań używamy sprzętu umożliwiającego nam późniejszą obróbkę cyfrową, między innymi green screeny i oświetlenie. Podczas montażu dodajemy elementy 3D i miksujemy rzeczywistość ze światem wirtualnym. Możemy zamienić dzień w noc, umieścić Was na szczycie góry, lub na bezludnej wyspie, opcji jest nieskończenie wiele. Efekty te zwykle stosuje się podczas pleneru ślubnego.

 

Poniżej znajduje się kilka screenów z procesu produkcji.

 

 

Powyższe screeny są jedynie małym wycinkiem efektów zastosowanych w filmie. Poniżej znajduje się trailer ślubny Karoliny i Wojtka w którym jest mnustwo efektów wygenerowanych cyfrowo.

Trailer ślubny Karoliny i Wojtka

Zamiana dnia w noc, rotoskopia, maskowanie, modele 3D, spowolnienia, dron, efekty świetlne, particle i wiele innych.

 

 

 

 

TRAILER ŚLUBNY - skrótowiec z całego wesela. Wszystkie najważniejsze, najpiękniejsze chwile z całego dnia w krótkiej 3-4 minutowej wersji z klimatyczną muzyką. Trailer jest wpleciony w film ślubny, dostaniecie także osobną wersję na płycie DVD.

 

KOŚCIÓŁ - po błogosławieństwie zaczyna się nowy teledysk prezentujący kościół oraz jego wystrój. Teledysk pokazuje przyjazd Pary Młodej i ich wejście do kościoła. W teledysku zawarte są także podpisy Pary Młodej (jeśli są przed obrączkami), goście weselni i inne “smaczki”
Zaraz po nim przystępujemy do reportażu kazania jeśli Para Młoda chce je mieć na filmie. Czytania także mogą zostać uwiecznione. Kolejno nagrywana jest Przysięga a po niej także w formie teledysku przedstawiana jest skrócona dalsza część kościoła połączona z plenerem Państwa Młodych, wyjściem z kościoła, życzeniami, prezentacją sali weselnej, przyjazdem Państwa Młodych i wejściem na sale.

 

SALA - nagrywana 3 kamerami, dodatkowy dźwięk nagrywany jest zoomem podłączonym do miksera orkiestry. Wszystkie najważniejsze momenty zostaną uwiecznione i przedstawione w formie reportażu.

 

WYWIADY Z GOŚĆMI - Na koniec filmu pokażemy wybranych gości oraz ich życzenia specjalnie dla Was. Wszystko z pieknym podkładem muzycznym.
 

PREZENTACJA ZDJĘĆ I FILMÓW Z MŁODOŚCI - Świetna alternatywa dla zwykłych filmów z fotkami Pary Młodej. Jest to trzyminutowa unikalna animacja w której możecie umieścić Wasze zdjęcia lub filmy. Prześlijcie nam dziesięć Waszych zdjęć, albo my wybierzemy materiały filmowe i umieścimy je w ramkach. Możecie wybrać utwór muzyczny, a do każdej ramki ze zdjęciem możecie dodać unikalny opis. Animacja jest wpleciona w film ślubny, dostaniecie także osobną wersję na płycie DVD.

 
/