Animacje i VFX


VFX

Efekty specjalne oraz animacje to specjalność naszej firmy. Ruchomy obraz nie ma przed nami żadnych tajemnic. Wiedza, sprzęt i wyobraźnia pozwala naszym twórcom urzeczywistniać na ekranie monitora nawet najbardziej fantastyczne obrazy. Jesteśmy kreatywnym zespołem z całą masą pomysłów. Oryginalność i niepowielanie schematów to nasze drugie imię. Sprostamy każdemu wyzwaniu zaczynając od grafik przez animacje, kończąc na profesjonalnych efektach specjalnych. Firma DPstudio jest stworzona dla osób które cenią sobie najwyższą jakość, przystępną cenę oraz szybki czas realizacji.

OFERTA

Oferujemy Państwu usługi w zakresie tworzenia komputerowych efektów specjalnych, takich jak profesjonalny montaż i post-produkcja materiału wideo, wklejanie elementów wirtualnych do pozyskanego materiału foto lub wideo. Tworzymy postprodukcje, animatiki, pre-wizualizacje, efekty 2D/3D, VFX, CGI oraz matte painting. Kreujemy wszelkiego rodzaju animacje 2D oraz 3D w tym intra i reklamy. Działając prężnie w branży 3D projektujemy unikalne wizualizacje trójwymiarowe na podstawie wytycznych klienta. Osadzamy wirtualne obiekty 3D w animacjach i sekwencjach wideo. Wykonujemy intra oraz outra do seriali, filmów pełnometrażowych, krótkometrażowych, oraz indywidualnych na strony internetowe, ekrany kin i na potrzeby telewizyjne.

W celu szybkiego oszacowania kosztów związanego z produkcją animacji / efektów specjalnych zapraszamy do wypełnienia jednego z poniższych formularzy. Postaramy się jak najszybciej Państwu odpowiedźieć.

 

 
Rozwijając się z każdym kolejnym zleceniem podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że finalny materiał zawsze będzie spełniał ich oczekiwania.

 

 

Na jakim oprogramowaniu pracujemy:

- Adobe after effects CC 2015

- Adobe premiere pro CC 2015

- Cinema 4D

- Fusion 8

- Blender

- HitFilm 3

- VUE

- FL studio 12

 Zapraszamy do obejrzenia showreela z 2013 roku.